1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kardeş Okul Öğrencilerine Aşure

Kardeş Okul Öğrencilerine Aşure

Kardeş Okul Öğrencilerine Aşure
A+A-

Soma ilçesinde, Kardeş Okul Kardeş Kurum projesi kapsamında Özel Birlik Eğitim Kurumları ile kardeşlik köprüsü kuran Akçavlu Mustafa Arife Yeniceköylü İlköğretim Okulu arasındaki kardeşlik bağı tüm ok

Soma ilçesinde, Kardeş Okul Kardeş Kurum projesi kapsamında Özel Birlik Eğitim Kurumları ile kardeşlik köprüsü kuran Akçavlu Mustafa Arife Yeniceköylü İlköğretim Okulu arasındaki kardeşlik bağı tüm okullara örnek oluyor. Kırtasiye ve temizlik malzemelerinin yanında okul öğrencileri için aşure de yapan Özel Birlik Koleji, bu okula Soma protokolü ile birlikte giderek, aşure ikramında bulundu.
Soma Özel Birlik Koleji Lise Müdürü Muhammed Dolukan ve İlköğretim Okulu Müdürü Seyfullah Ekim, kardeş okulu ziyaret etti. Kaymakam Abdülkadir Karataş, Belediye Başkanı Hasan Ergene, Turgutalp Belediye Başkanı Ali Tulup, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Altunsoy ve şube müdürleri de bu ziyarette hazır bulundular. Akçaavlu Köyü'ndeki Mustafa Arife Yeniköylü İlköğretim Okulu'na giden Özel Birlik Kurumları heyeti, burada öğrencilere aşure dağıttılar. Aşure kepçesini eline alan Lise Müdürü Dolukan, "Kardeş okulumuza biz her zaman yardım yapıyoruz. Aşure ayı içerisinde olduğumuz şu günlerde öğrencilerimize ve öğretmenlerimize ikram edilmek üzere aşure yaptırıp getirdik. Ayrıca kardeş okulumuza kitap, kırtasiye ve temizlik malzemelerini de teslim ettik. Bizleri yalnız bırakmayan protokole de çok teşekkür ediyorum" dedi.
(YS-ERG-Y)

04.12.2012 18:12:46 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT