1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kardelen Koleji'nde 1. Sınıf Öğrencilerine Göz Taraması Yapıldı

Kardelen Koleji'nde 1. Sınıf Öğrencilerine Göz Taraması Yapıldı

Kardelen Kolejinde 1. Sınıf Öğrencilerine Göz Taraması Yapıldı
A+A-

Nevşehir Özel Kardelen Koleji'nde öğrenim gören ilkokul 1. sınıf öğrencilerine göz taraması yapıldı. Özel Kardelen Koleji 2012-2013 eğitim öğretim yılında öğrencilere yönelik sağlık kontrolleri dev

Nevşehir Özel Kardelen Koleji'nde öğrenim gören ilkokul 1. sınıf öğrencilerine göz taraması yapıldı.
Özel Kardelen Koleji 2012-2013 eğitim öğretim yılında öğrencilere yönelik sağlık kontrolleri devam ediyor. Özel Kardelen Koleji 1. sınıf öğrencilere okulun sağlık ekibi tarafından göz taraması yapıldı ve gözlerinde kusur olan öğrencilerin velilerine bilgiler verildi.
Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı Kardelen Koleji'nde yapılan sağlık taramaları ile ilgili açıklamada bulundu. Saygılı, ''Özel Kardelen Koleji olarak 2012-2013 eğitim öğretim yılında öğrencilerimize yönelik sağlık kontrollerimiz devam ediyor. 2012-2013 eğitim öğretim yılının ikinci yarı yılının başlamasıyla birlikte ilkokul 1. sınıf öğrencilerimize yönelik sağlık ekibimiz tarafından göz kontrolleri yapıldı. Okulumuzda yapılan göz taramasının sonucu ise görme bozukluğu olan öğrencilerimizin velileri bilgilendirildi ve gerekli tedbirlerin alınması istendi'' diye konuştu.
Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı 2012-2013 eğitim öğretim yılında sağlık taramalarının devam edeceğini de sözlerine ekledi.
(COŞ-AÖ-Y)

13.02.2013 14:22:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT