1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kardelen Koleji Satranç Turnuvası Başladı

Kardelen Koleji Satranç Turnuvası Başladı

Kardelen Koleji Satranç Turnuvası Başladı
A+A-

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından bu yıl ilki düzenlenen Satranç Turnuvası, Kardelen Koleji Spor Salonu'nda başladı. Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, turnuvayla ilgili yaptığı a

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından bu yıl ilki düzenlenen Satranç Turnuvası, Kardelen Koleji Spor Salonu'nda başladı.
Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, turnuvayla ilgili yaptığı açıklamada, ''Özel Kardelen Koleji olarak 1. satranç turnuvası bugün yoğun bir katılım ile başladı. İlk olarak 7 ve 8 yaş gurubu öğrencilerin turnuvası ile başladı. 7 ve 8 yaş grubu öğrencilerden 120 öğrenci turnuvamıza katıldı. Öğlen ile 9,10,11,12,13 ve 14 yaş grubu öğrencilerimizin katılacağı turnuvamız devam edecek. Öğleden sonraki turnuvamıza da 200 öğrenci katılacak. Kardelen Koleji tarafından yapılan bu turnuvamıza çevre illerden de öğrencilerin katılması bizleri mutlu etti. Konya, Niğde, Kırşehir, Aksaray gibi illerimizden de öğrenciler satranç turnuvamıza katılmak için okulumuza geldiler. Kardelen Koleji satranç turnuvası yarında devam edecek ve yarın ki turnuvamız sonrasında ödül töremiz gerçekleşecek. Yarışmada derece giren öğrencileri çeşitli hediyeler ile ödüllendireceğiz'' dedi.
(MÖZ-ZB-Y)

16.02.2013 16:55:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT