1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kardelen Koleji Satranç Turnuvalarına Başvurular Uzatıldı Nevşehir

Kardelen Koleji Satranç Turnuvalarına Başvurular Uzatıldı Nevşehir

Kardelen Koleji Satranç Turnuvalarına Başvurular Uzatıldı  Nevşehir
A+A-

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından il geneli düzenlenecek olan 1. Satranç turnuvasına başvurular 13 Şubat 2013 Çarşamba gününe kadar uzatıldı. Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından il geneli düzenlenecek olan 1. Satranç turnuvasına başvurular 13 Şubat 2013 Çarşamba gününe kadar uzatıldı.
Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı, yaptığı açıklamada Kardelen Koleji tarafından düzenlenen satranç turnuvasına şuana kadar büyük ilgi olduğunu ve başvuruların 13 Şubat 2013 Çarşamba gününe kadar uzatıldığını söyledi. Saygılı, ''Özel Kardelen Koleji olarak il genelinde 1. Satranç turnuvası düzenlemekteyiz. Daha önce yapmış olduğumuz açıklamalarda 25 Ocak 2013 Cuma günün sona erecek olan turnuva başvurularımızı 13 Şubat 2013 Çarşamba gününe kadar uzatma kararı aldık. Okulumuz tarafından düzenlenecek olan 1. satranç turnuvamıza şuana kadar büyük bir ilgi var. Kardelen Koleji tarafından düzenlenen satranç turnuvasına katılmak isteyen öğrencilerimiz www.kardelenkoleji.k12.tr resmi internet adresimizden başvurularını yapabilecekler. Satranç turnuvasında derece giren öğrencilerimize de çeşitli hediyeler verilecektir. Şimdiye kadar gösterilen ilgiden dolayı tüm öğrencilere ve öğrenci velilerine teşekkür ediyorum'' dedi.
Özel Kardelen Koleji tarafından yapılacak olan 1.Satranç turnuvası 16-17 Şubat 2013 tarihlerinde Özel Kardelen Koleji Spor Salonu'nda yapılacak.
(COŞ-ZB-Y)

21.01.2013 14:56:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT