1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kardelen Koleji Öğrencileri Yarı Yıl Tatil Kampına Girdi

Kardelen Koleji Öğrencileri Yarı Yıl Tatil Kampına Girdi

Kardelen Koleji Öğrencileri Yarı Yıl Tatil Kampına Girdi
A+A-

Nevşehir Özel Kardelen Koleji öğrencileri yarıyıl tatilini hem derslerine çalışarak hem de dinlenerek geçirmek için Antalya'da kampa girdiler. Özel Kardelen Koleji öğrencileri yarı yıl tatilini en

Nevşehir Özel Kardelen Koleji öğrencileri yarıyıl tatilini hem derslerine çalışarak hem de dinlenerek geçirmek için Antalya'da kampa girdiler.
Özel Kardelen Koleji öğrencileri yarı yıl tatilini en verimli şekilde geçirmek üzere 27 öğrenci 4 öğretmen ile birlikte Antalya Sherwood Otel'de kampa girdi. Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı öğrencilerin yarı yıl tatilini hem eğlenerek hem de ders çalışarak geçirmelerini istedikleri için böyle bir kamp programı düzenlediklerini kaydetti. Saygılı: ''Kardelen Koleji olarak bu yıl ikincisini düzenlediğimiz Antalya tatil kampına 27 öğrencimiz ve 4 öğretmenimiz katıldı. Öğrencilerimiz bu kampta Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve İngilizce derslerinden bol bol test çözerek tatillerini en güzel şekilde değerlendirecekler. Öğrencilerimiz burada gün boyunca alanında uzman öğretmen kadromuzun gözetiminde süren eğitim kampımızda derslerin dışında da çeşitli kültürel ve sportif faaliyetler de yapacaklar'' diye konuştu.
(COŞ-AÖ-Y)

05.02.2013 10:18:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT