1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan :

Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan :

Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan :
A+A-

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, Yıldız Erkekler Basketbol final müsabakasında kural hatası yapıldığı gerekçesiyle Nevşehir Okul Sporları Tertip Komitesine yaptıkları başvuru il

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, Yıldız Erkekler Basketbol final müsabakasında kural hatası yapıldığı gerekçesiyle Nevşehir Okul Sporları Tertip Komitesine yaptıkları başvuru ile ilgili Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nde görevli şube müdürü Ünal Kitapçı'nın açıklamalarına cevap verdi.
Genel Müdür Ali Kaplan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nde görevli şube müdürü olan Ünal Kitapçı'nın açıklamalarının bir çoğununun gerçekleri yansıtmadığını söyledi. Kaplan: "Özel Kardelen Koleji olarak Yıldız Erkekler Basketbol müsabakasında final maçını kaybettik. Rakibimiz olan okulu tebrik ettik ve kupalarını bizzat ben verdim. Çünkü spor dostluk ve kardeşliktir. Ancak Nevşehir kamuoyu şunu iyi bilmelidir ki bizim itirazımız Nevşehir Okul Sporları Tertip Komitesine değil. Bizim itirazımız sadece Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nde görev yapan şube müdürü Ünal Kitapçı'yadır. Çünkü şube müdür olarak görev yapan arkadaş tertip komitesi toplanmadan önceki gününde bizlere vermiş olduğu cevap Özel Kardelen Koleji'ni son derece rencide etmiştir. Bir şube müdürü tertip komitesinde görev alıyor ve o tertip komitesi toplanmadan önce bizleri resmen haksız sayar gibi konuşuyor. İşte Özel Kardelen Koleji olarak bizlerin itirazı bu davranışadır. Yoksa tertip komitesinin almış olduğu karara, üzerine basarak söylüyorum son derece saygılıyız. Ayrıca şube müdürü arkadaş bizlerin geç başvuru yaptığından dolayı itirazımızın ret olduğunu ifade ediyor. Bizim beden eğitimi öğretmenimizi kendisi önce bankaya itiraz parasını yatırın sonra dilekçenizi verirsiniz diye bankaya yönlendiriyor. Ey şube müdürü arkadaşımız madem öyle ben vicdanen rahatım diyorsun. Neden bizleri önce itirazımız için bankaya para yatırmanız gerekmektedir diye bankaya yönlendiriyorsun da itiraz cetveline imza atmamız gerektiğini söylemiyorsunuz. Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü olarak ben kendi Beden Eğitimi Öğretmen arkadaşlarımın nasıl emekler harcadığını bizzat kendim biliyorum. Bunu sen kalkıp bir şube müdürü olarak Beden Eğitimi öğretmenlerine hesabını sor demek gibi bir lükse sahip değilsin. Ben tekrar şunu ifade etmek istiyorum. Bizim Özel Kardelen Koleji olarak Okul Sporları Tertip Komitesine vermiş olduğu karardan dolayı itirazımız yok. Bizim Özel Kardelen Koleji olarak tek itirazımız bulunmaktadır. O da Gençlik Hizmetleri ve Şube Müdürü olarak görev yapan arkadaşın Özel Kardelen Koleji'ne olan yaklaşımıdır. Biz her zaman maçlardan sonra yensek de yenilsek de rakibimizi tebrik etmesini biliyoruz. Özel Kardelen Koleji olarak Ünal Kitapçı'nın şunu çok iyi bilmesi gerekmektedir ki biz sporun her zaman yanındayız. Ancak siz Özel Kardelen Koleji'ne olan ön yargınıza ne zaman son vereceksiniz bunu çok merak ediyoruz. Aynı zamanda bizim tek isteğimiz Yıldız Erkekler Basketbol Final müsabakasında hakemler tarafından kural hatasının yapıldığının kabul edilmesidir. Yoksa bizim dediğimiz gibi itirazımız ne rakibimize nede Okul Sporları Tertip Komitesinedir. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nde görev yapmakta olan şube müdürü Ünal Kitapçı'yı da Özel Kardelen Koleji'ne etik olmayan davranışından dolayı özür dilemeye davet ediyoruz.'' dedi.
(COŞ-AÖ-Y)

18.12.2012 15:36:54 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT