1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kardelen Koleji 1. Satranç Turnuvası Ödül Töreni Yapıldı

Kardelen Koleji 1. Satranç Turnuvası Ödül Töreni Yapıldı

Kardelen Koleji 1. Satranç Turnuvası Ödül Töreni Yapıldı
A+A-

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından il genelinde bu yıl ilk kez düzenlenen satranç turnuvası sona erdi. Özel Kardelen Koleji tarafından düzenlenen ve iki gün boyunca devam eden satranç turnuva

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından il genelinde bu yıl ilk kez düzenlenen satranç turnuvası sona erdi.
Özel Kardelen Koleji tarafından düzenlenen ve iki gün boyunca devam eden satranç turnuvası ödül töreni ile sona erdi. Törene Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı, Anadolu ve Fen Lisesi Müdür Vekili Mehtap Kulaç'ın yanı sıra çok sayıda öğrenci ve öğrenci velisi katıldı. Kardelen Koleji 1. Satranç turnuvasında 7 yaş grubunda, birinciliği Metehan Uzun, ikinciliği Kutay Bilim, üçüncülüğü Miray Erdem kazanırken 8 yaş grubunda ise birinciliği Zorbey Kuru, ikinciliği Hasbey Kuru ve üçüncülüğü ise Şükrü Sümer kazandı.
Kardelen Koleji 1. satranç turnuvasında 10 yaş grubunda birinciliği Emre Erenler, ikinciliği Lütfi Gümüş, üçüncülüğü Mesut Yeşilgören, 11 ve 12 yaş grubunda birinciliği Utku Ahmet Şimşek, ikinciliği Derya Solak, üçüncülüğü Melih Fidan aldı. Kardelen Koleji 1. Satranç turnuvasında 13-14 yaş grubunda ise birinciliği Cuma Bayram Doğru, ikinciliği Furkan Doğançay ve üçüncülüğü ise Adalet Adaş kazandı.
1. Satranç Turnuvasında dereceye giren öğrencilere ödüllerini Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı, Anadolu ve Fen Lisesi Müdür Vekili Mehtap Kulaç, İlkokul ve Ortaokul Müdür Yardımcısı Kutay Bayram ve Okul Aile Birliği Başkanı Dilek Bozkurt tarafından verildi.
Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan yarışma sonrasında yaptığı açıklamada, '' Özel Kardelen Koleji olarak bu yıl birincisini düzenlediğimiz satranç turnuvasına gösterilen ilgi bizleri son derece mutlu etti. Okulumuz tarafından yapılan bu turnuvaya Nevşehir dışından katılan öğrencilerimiz de oldular. Özel Kardelen Koleji 1. Satranç turnuvasına katılan tüm öğrencilere ve öğrenci velilerine teşekkür ediyorum'' dedi.
MÖZ-ZB-Y)

18.02.2013 12:52:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT