1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kardan Evde Çay Keyfi

Kardan Evde Çay Keyfi

Kardan Evde Çay Keyfi
A+A-

Erzincan'da bir esnaf dükkanının önünde yaptığı kardan evde çay keyfini çıkarıyor. Rengarenk ışıklarla süslenen kardan eve vatandaşlar da büyük ilgi gösteriyor. Erzincan'da 4 gündür etkili olan kar

Erzincan'da bir esnaf dükkanının önünde yaptığı kardan evde çay keyfini çıkarıyor. Rengarenk ışıklarla süslenen kardan eve vatandaşlar da büyük ilgi gösteriyor.
Erzincan'da 4 gündür etkili olan kar yağışı kent merkezini beyaza bürünmesiyle birlikte karın keyfini sürmek isteyenler ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu. Ordu Caddesi üzerinde uzun yıllardır hizmet veren petshop sahibi Serkan Akpınar (36), bir arkadaşı ile birlikte yaklaşık 7 saatte eskimoların kullandığı ve 'iglo' denilen kardan ev yaptı. İçerisine iki kişinin rahatlıkla girebileceği evi rengarenk ışıklarla süsleyen işletme sahibi, vatandaşların büyük ilgi gösterdiğini ve hatıra fotoğrafı çektirdiklerini söyledi.
Akşam saatlerinde ışıklandırdığı evin içerisinde zaman zaman oturarak çay içtiklerini ve internete girdiklerini ifade eden Serkan Akpınar, "Kar yağışının ardından dükkanın önünü temizlemek istedik ve böyle bir ev yapmaya karar verdik. Kardan evi gören vatandaşlar da büyük ilgi gösteriyor" diye konuştu.
(CM-AT-AŞ-Y)

10.01.2013 10:44:42 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT