1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karasu Tigem'de Devir Teslim İşlemleri Tamamlandı

Karasu Tigem'de Devir Teslim İşlemleri Tamamlandı

Karasu Tigemde Devir Teslim İşlemleri Tamamlandı
A+A-

Sakarya'nın Karasu ilçesinde bulunan Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün (TİGEM) 30 yıllığına kiraya verilmesinin ardından TİGEM Müdürü Hasan Can, Karasu'da veda turlarına başladı. Karasu TİGEM M

Sakarya'nın Karasu ilçesinde bulunan Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün (TİGEM) 30 yıllığına kiraya verilmesinin ardından TİGEM Müdürü Hasan Can, Karasu'da veda turlarına başladı.
Karasu TİGEM Müdürü Hasan Can, devir işlemlerinden sonra Karasu'dan ayrılacağı için İlçe Kaymakamı Şafak Gürçam'ı ziyaret etti. Kaymakam Gürçam, ziyaretinden dolayı Hasan Can'a teşekkür ederek bundan sonraki çalışma hayatında başarılar diledi.
Daha önce defalarca ihalesi yapılan ve yapılan ihalelerin iptal edildiği Karasu TİGEM için birçok Sakaryalı firma ve ortak girişim grupları devreye girmiş ancak Karasu TİGEM'in işletmesini 23 Kasım tarihinde yapılan ihaleyle Kocaelili Çekok Gıda A.Ş. kazanmıştı. Karasu TİGEM için 815.000 TL ve otuz yıl süreyle ihaleyi kazanan Çekok firması ve Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü arasındaki devir teslim işlemlerinin de tamamlandığı öğrenildi.
(SC-UU)

12.02.2013 13:42:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT