1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam'dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Sadık Cangel Sakarya

Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam'dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Sadık Cangel Sakarya

Karasu Kaymakamı Şafak Gürçamdan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı  Sadık Cangel    Sakarya
A+A-

Sakarya'nın Karasu ilçe Kaymakamı Şafak Gürçam 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.. Kaymakam Gürçam mesajında, "Haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili ara

Sakarya'nın Karasu ilçe Kaymakamı Şafak Gürçam 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı..
Kaymakam Gürçam mesajında, "Haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan gazetecilik, kamu adına gerçekleri araştırma, doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatma mesleğidir. Görevini toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri temel alan tarafsız bir anlayışla yerine getiren gazetecilerimiz; hiç şüphesiz ki demokrasinin en önemli dayanaklarından biridir. Günümüzde hızla gelişen kitle iletişim araçları ile birlikte etkinliği her geçen gün artan yazılı, işitsel ve görsel basın kuruluşları ve çalışanları, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması ve kamuoyu oluşturulması gibi birçok görev ve sorumlulukları da üstlenmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle, toplumun haber alma özgürlüğü adına görevlerini yerine getiren ilçemizdeki tüm gazetecilerimizin 10 Ocak 'Gazeteciler Günü'nü kutluyor, sağlık ve esenlikler diliyorum" dedi.
(SC-İÇ)

10.01.2013 09:26:07 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT