1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karaosmanoğlu İşçilerle Buluşmaya Devam Ediyor

Karaosmanoğlu İşçilerle Buluşmaya Devam Ediyor

Karaosmanoğlu İşçilerle Buluşmaya Devam Ediyor
A+A-

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kastamonu Entegre Fabrikası'nı ziyaret etti. Fabrikanın Gebze'deki MDF ve yonga levha tesislerine konuk olan Başkan Karaosmanoğlu, işçilerle

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kastamonu Entegre Fabrikası'nı ziyaret etti. Fabrikanın Gebze'deki MDF ve yonga levha tesislerine konuk olan Başkan Karaosmanoğlu, işçilerle birlikte yemek yedi.
Başkan Karaosmanoğlu, Kastamonu Entegre Fabrikası'nın Gebze'deki MDF ve yonga levha üretim tesislerini ziyaret etti. Fabrika yönetimi tarafından misafir edilen Başkan Karaosmanoğlu'na Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker eşlik etti.
Gebze Tavşanlı Köyü'ndeki tesislere konuk olan Başkan Karaosmanoğlu, fabrikayla ilgili yetkililerden bilgi aldı ve üretim tesislerini dolaştı. Başkan Karaosmanoğlu, fabrika yemekhanesinde ise işçilerle birlikte yemek yedi. Kocaeli'nin bir sanayi ve üretim şehri olduğunu hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, üreticinin de çalışanların da kendileri için önemine değindi.
(MA-MA)

18.01.2013 12:40:50 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT