1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karamolla Aday Değil

Karamolla Aday Değil

Karamolla Aday Değil
A+A-

Fatsa Ticaret Borsası Başkanı Ömer Karamolla, şubat ayında yapılacak olan olağan genel kurulda yeniden aday olmayacağını açıkladı. Bir restoranda düzenlediği yemekte veda konuşması yapan Ömer Karamol

Fatsa Ticaret Borsası Başkanı Ömer Karamolla, şubat ayında yapılacak olan olağan genel kurulda yeniden aday olmayacağını açıkladı.
Bir restoranda düzenlediği yemekte veda konuşması yapan Ömer Karamolla, "Sizler beni buraya seçtiniz ve ben sizlere en güzel hizmeti yapmaya çalıştım ve yaptım. 4 yıl boyunca üyelerimiz için çalıştık ve ben sizleri mahcup etmedim" dedi.
Konuşmasında şahsına yönelik eleştirilere de cevap veren ve aday olmadığını açıklayan Başkan Ömer Karamolla, "Bu yemeği borsa parasıyla değil, kendi cebimden karşıladım. Borsamıza sahip çıkmamız lazım. Biz borsaya geldiğimizde parası 550 bin liraydı, şimdi 800 bin lira paramız var. Aday olan arkadaşlarımızın bu akşam burada konuşmaları gerekirdi ama tenezzül etmediler. 4 yıl boyunca bana güvendiniz, bana değer verdiniz. Hepinizden Allah razı olsun" diye konuştu.
Ömer Karamolla'nın konuşmasının ardından Ticaret Borsası Başkanlığı'na adaylığını açıklayan Bekir Seferge, yapmayı planladığı projeleri anlattı.
(MY-SLH-Y)

18.01.2013 14:09:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT