1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karamehmetoğlu'ndan Muhtarlara Teşekkür

Karamehmetoğlu'ndan Muhtarlara Teşekkür

Karamehmetoğlundan Muhtarlara Teşekkür
A+A-

Adalet ve Kalkına Partisi (AK Parti) Diyarbakır İl Genel Meclis Üyesi Şehmus Karamehmetoğlu, Köylere Hizmet Götürme Birliği (KÖYDES) Encümen seçiminde kendisini destekleyen muhtarlara ve Çermik halkın

Adalet ve Kalkına Partisi (AK Parti) Diyarbakır İl Genel Meclis Üyesi Şehmus Karamehmetoğlu, Köylere Hizmet Götürme Birliği (KÖYDES) Encümen seçiminde kendisini destekleyen muhtarlara ve Çermik halkına teşekkür etti.
İl Genel Meclis Üyesi Karamehmetoğlu, 2013 yılı KÖYDES Daimi Encümen üyeliğine, 77 köy muhtarının 47'sinden oy aldığını belirterek, kendisine destek veren köy muhtarlarına ve Çermik halkına teşekkür ederek etti. Şehmus Karamehmetoğlu, AK Parti çatısı altında siyasi hayatına devam ettiğini, Çermik'in hizmetin en iyisini alma konusunda canla başla çalışacağını söyledi. AK Parti'nin ülke genelinde olduğu gibi Çermik'te de birinci parti olduğunu vurgulayan Karamehmetoğlu, "Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın başarısı Türkiye'de olduğu gibi dünya ülkeleri arasında da takdir edilmektedir. Başbakanımızın liderliğinde onun yürüdüğü yolda yürüyeceğiz. AK Parti hizmet partisidir. Kişiliğimden ve dürüstlüğümden ödün vermeden tüm Çermik halkına hizmet edeceğim" dedi.
(HG-YRT-AŞ-Y)

05.12.2012 12:47:01 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT