1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karaman'da Zehir Tacirlerine Büyük Darbe

Karaman'da Zehir Tacirlerine Büyük Darbe

Karamanda Zehir Tacirlerine Büyük Darbe
A+A-

Karaman'da bir depoya baskın düzenleyen Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Tır'ın dorse kapaklarında yaklaşık 200 kilo eroin ele geçirdi. Edinilen bilgiye göre, Hakkari'den İs

Karaman'da bir depoya baskın düzenleyen Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Tır'ın dorse kapaklarında yaklaşık 200 kilo eroin ele geçirdi.
Edinilen bilgiye göre, Hakkari'den İstanbul'a eroin götürüleceği yönünde bir ihbarı değerlendiren Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Tır'ı takibe aldı. Tır, önce Adana'ya sonra da Karaman'da geldi. Eroin yüklü Tır, Hamidiye Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi'nde başka bir Tır'a yüklenmesi için depoya girdi. KOM ekipleri bunun üzerine depoya operasyon düzenledi. Tır'da arama yapan ekipler dorse kapaklarına gizlenmiş 764 paketten oluşan yaklaşık 200 kilo eroin ele geçirdi. Tır sürücüsü başta olmak üzere 4 kişi gözaltına alınırken, eroin paketleri gizlendikleri dorse kapaklarından çıkarıldıktan sonra çuvallara konularak Karaman Emniyet Müdürlüğüne getirildi. Ele geçirilen eroinin yurt dışına götürüleceği öğrenildi.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
(MD-FM-Y)

03.02.2013 19:23:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT