1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karaman'da Cinayet

Karaman'da Cinayet

Karamanda Cinayet
A+A-

Karaman'da 17 yaşındaki genç, tedavi için gittiği hastanede bir kişiyi bıçaklayarak öldürdüğünü itiraf edince yakalandı. Olay, sabaha karşı saat 03.30 sıralarında Ahmet Yesevi Mahallesi'nde bulunan

Karaman'da 17 yaşındaki genç, tedavi için gittiği hastanede bir kişiyi bıçaklayarak öldürdüğünü itiraf edince yakalandı.
Olay, sabaha karşı saat 03.30 sıralarında Ahmet Yesevi Mahallesi'nde bulunan Sarı Çiçek Parkı'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, tedavi için hastaneye giden 17 yaşındaki A.B, hastanede bulunan polise kendisini tanımadığı kişilerin dövdüğünü söyledi. Bunun üzerine polis ekipleri şahsı sorgulayarak, olayın nasıl olduğunu anlatmasını istedi. Sorgu neticesinde A.B., Sarı Çiçek Parkı'nda 2 saat önce annesi ile ilişkisi olduğunu iddia ettiği Sedat Ertürk'ü (57) bıçaklayarak hastaneye geldiğini itiraf etti. Parka giden polis ekipleri, Sedat Ertürk'ün cesedi ile karşılaştı. Ertürk'ün cesedi yapılan incelemelerin ardından Karaman Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, A.B. suç aleti bıçakla birlikte gözaltına alındı.
Polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.
(MD-FM-CC-Y)

21.01.2013 12:14:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT