1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karamanca Belediye Başkanından İnegöl'e Övgü

Karamanca Belediye Başkanından İnegöl'e Övgü

Karamanca Belediye Başkanından İnegöle Övgü
A+A-

Kütayha'nın Şaphane ilçesine bağlı Karamanca beldesinin Belediye Başkanı Fevzi Doğan, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı ziyaret etti. Doğan, İnegöl'ü şehircilik bakımından gelişmiş bir şehir olar

Kütayha'nın Şaphane ilçesine bağlı Karamanca beldesinin Belediye Başkanı Fevzi Doğan, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı ziyaret etti. Doğan, İnegöl'ü şehircilik bakımından gelişmiş bir şehir olarak bulduğunu söyledi.
Bir akrabasını ziyaret için geldiği İnegöl'de Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a nezaket ziyaretinde bulunan Karamanca Belediye Başkanı Fevzi Doğan. İnegöl'ün 40-45 ilden büyük ve gelişmiş bir şehir ve sanayii ile güçlü bir yapıya sahip olduğunu belirtti. Karamanca'nın 1200 civarında nüfusu olduğunu, ilçe merkezine 10, il merkezine ise 130 kilometre uzaklıkta olduğunu söyleyen Başkan Fevzi Doğan, İnegöl'ü şehircilik ve çevre düzenlemesi bakımından çok gelişmiş bulduğunu söyleyerek Başkan Aktaş'ı tebrik etti.
Ak Parti İlçe Başkanı Bülent Temelli ve Tahtaköprü Belediye Başkanı Eşref Yiğit'in de hazır bulunduğu ziyarette konuşan İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Doğan'a teşekkür plaketi verdi.
(MŞ)

06.02.2013 17:46:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT