1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karaman'a Gelen Rus Yatırımcılardan, Başkan Uğurlu'ya Ziyaret

Karaman'a Gelen Rus Yatırımcılardan, Başkan Uğurlu'ya Ziyaret

Karamana Gelen Rus Yatırımcılardan, Başkan Uğurluya Ziyaret
A+A-

Karaman'da gerçekleştirecekleri yatırım için şehre gelen Rus yatırımcılar, Belediye Başkanı Kamil Uğurlu'yu makamında ziyaret etti. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Süreyya Peke

Karaman'da gerçekleştirecekleri yatırım için şehre gelen Rus yatırımcılar, Belediye Başkanı Kamil Uğurlu'yu makamında ziyaret etti.
Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Süreyya Peker ile birlikte belediyeyi ziyarete gelen Rus yatırımcılar Alexander Kisil ve Natalia Zagarof, Organize Sanayi Bölgesi'nde 41 bin metrekarelik alana kuracakları süt ve süt ürünleri fabrikası ve büyükbaş hayvan çiftliği hakkında Başkan Uğurlu'ya bilgi verdi. Yapılacak yatırımın 25 milyon TL olacağı öğrenildi.
Belediye Başkanı Kamil Uğurlu, bu dev yatırımın Karaman'a hayırlı olmasını dileyerek, "Karaman'a yatırım yapan herkes baş tacımızdır" dedi. Karaman ve Organize Sanayi hakkında Rus yatırımcılara kısa bilgiler veren Başkan Uğurlu, yatırım yönünden Karaman'ın avantajlı bir bölgede bulunduğunu, bu konuda her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.
(MD-AH-Y)

15.02.2013 15:36:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT