1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karaman Tso'da Seçim Mayıs Ayına Ertelendi

Karaman Tso'da Seçim Mayıs Ayına Ertelendi

Karaman Tsoda Seçim Mayıs Ayına Ertelendi
A+A-

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Toktay, Şubat ayı içinde yapılacak olan seçimlerin Mayıs ayına ertelendiğini söyledi. Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Toktay, 24 Ocak

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Toktay, Şubat ayı içinde yapılacak olan seçimlerin Mayıs ayına ertelendiğini söyledi.
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Toktay, 24 Ocak 2009 tarihinde yapılan seçimlerden sonra, Meclis ve Yönetim Kurulu olarak bugüne kadar görevde olduklarını belirtti. Karaman'ın tanıtım, sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine katkıda bulunacak çalışmalar yapıp sonuca ulaşmaya çalıştıklarını ifade eden Toktay, "Görevimiz süresince odamızın hizmet kalitesi yükseltilerek, üyelerimize Avrupa standartlarında hizmet verilmeye başlanmış, bu çalışmalarımızda, akreditasyon belgesi verilerek ödüllendirilmiştir. Görevde bulunduğumuz bu dört sene içerisinde hedeflerimizden tamamını gerçekleştirmiş olup, yeni hedeflerimizi de kapsayan, çalışma programı hazırlamış bulunmaktayız. Görev süremizin dolması nedeniyle yapılması gereken seçimlerin tarihi, bilindiği üzere 16 Şubat 2013 olarak belirlenmişti. Ülke çapında yapılan itirazlar neticesinde, gruplardaki itirazların sağlıklı bir şekilde değerlendirilmesi için istenen ek süre talebi, Bakanlar Kurulu tarafından uygun görülerek seçimlerin Mayıs-Haziran 2013 tarihinde yapılması kararı verilmiştir. İnşallah biz de Mayıs ayı içerisinde seçimlerimizi yapmış olacağız" dedi.
(MD-İP-Y)

31.01.2013 10:40:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT