1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karaman Belediyesi'nden "şehrimizi Birlikte Yönetiyoruz" Projesi

Karaman Belediyesi'nden "şehrimizi Birlikte Yönetiyoruz" Projesi

Karaman Belediyesinden şehrimizi Birlikte Yönetiyoruz Projesi
A+A-

Karaman Belediyesi'nin başlattığı "Şehrimizi Birlikte Yönetiyoruz" projesi kapsamında mahallelerin sorunlarını yerinde tespit ediyor. Belediye Başkanı Kamil Uğurlu, belediye başkan yardımcıları ve

Karaman Belediyesi'nin başlattığı "Şehrimizi Birlikte Yönetiyoruz" projesi kapsamında mahallelerin sorunlarını yerinde tespit ediyor.
Belediye Başkanı Kamil Uğurlu, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte proje kapsamında ilk toplantı Makbule Orman İlkokulu'nda yapıldı. Okulun konferans salonunda gerçekleşen toplantıya Mümine Hatun ve Hürriyet Mahallesi'nde ikamet eden vatandaşlar katıldı. Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Kamil Uğurlu, bu toplantının bir anlamda Mahalle Meclisi toplantısı anlamına geldiğini söyledi. İyi hizmet ve vatandaşlarla daha iyi buluşabilmek için bu projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Uğurlu, "Biz her zaman sizlerle beraberiz. Muhtarlarımız sizlerin sorunlarını bizlere ve birim müdürlerimize iletiyor. Yaptıklarımız var, yapacaklarımız var. Fakat bugün buraya gelerek sizlere yaptıklarımızı, yapacaklarımızın ne zaman yapılacağını, yapamadıklarımızın neden yapılmadığını anlatmak istedik. Bizden hesap sorun istedik. Karaman'ın güzel yarınları için fikirlerinize ihtiyacımız var. Bu kenti beraber yöneteceğiz. Ben buradayım, başkan yardımcılarımız, birim müdürlerimiz burada. Sorunları yerinde görmek, en hızlı çözümü üretmek istiyoruz" dedi.
Toplantıya katılan vatandaşlar ise mahallelerindeki eksiklileri söylediler.
(MD-FM-Y)

21.12.2012 15:29:21 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT