1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Karaloğlu, Erenoğlu'nun Cenazesine Katıldı

Karaloğlu, Erenoğlu'nun Cenazesine Katıldı

Karaloğlu, Erenoğlunun Cenazesine Katıldı
A+A-

Van Valisi Münir Karaloğlu, İçişleri Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkan Mülkiye Başmüfettişi Yardımcısı Mehmet Ergenoğlu’nun vefat eden amcasının cenazesine katıldı.


Bir dönem Van Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (VESOB) Başkanlığı yapan merhum Muharrem Ergenoğlu’nun kardeşi olan Mevlüt Ergenoğlu (95) vefat etti. Aynı zamanda İçişleri Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı Mülkiye Başmüfettişi Mehmet Ergenoğlu’nun da amcası olan Mevlüt Ergenoğlu’nun cenazesi, Yukarı Norşin Camii’ne getirildi. Öğle namazına müteakiben İl Müftüsü Nimetullah Arvas’ın kıldırdığı cenaze namazına Van Valisi Münir Karaloğlu, Yardımcısı Mehmet Yüzer, Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ergenoğlu, Gevaş Kaymakamı Yusuf Güni ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı.


\"\"

Namaz sonrası omuzlara alınan Mevlüt Ergenoğlu’nun cenazesi, Akköprü Mezarlığı’nda defnedildi. Vali Karaloğlu, cenazeye katılan İçişleri Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkan Mülkiye Başmüfettişi Yardımcısı Mehmet Ergenoğlu ve ailesine taziyelerini bildirdi.

A+A-

HABERE YORUM KAT