1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karakol Komutanından Örnek Davranış

Karakol Komutanından Örnek Davranış

Karakol Komutanından Örnek Davranış
A+A-

Bartın merkeze bağlı Arıt beldesinde, Jandarma Karakol Komutanlığı eğitim ve öğretimde başarı göstermiş öğrencilere yönelik kahvaltı düzenledi. Jandarma karakolu bahçesinde düzenlenen programa Arı

Bartın merkeze bağlı Arıt beldesinde, Jandarma Karakol Komutanlığı eğitim ve öğretimde başarı göstermiş öğrencilere yönelik kahvaltı düzenledi.
Jandarma karakolu bahçesinde düzenlenen programa Arıt Jandarma Karakol Komutanı Jandarma Başçavuş Zafer Şahin, Arıt Çok Programlı Lisesi Müdürü Ender Işıkkent, birinci dönem içerisinde başarılı olan öğrenciler ve öğretmenler katıldı. Okul Müdürü Ender Işıkkent yaptığı açıklamada, "Dönem içerisinde başarılı olan öğrencilerimize gece, gündüz demeden bu vatan için hizmet eden Mehmetçiğimiz tarafından kahvaltı verildi. Gerçekten çok anlamlı bir hareket sergilediler. Bu sayede gençlerimizin askerler ile arasında ki, diyalog daha iyi olacaktır. Gençlerimizde belirli noktalara geldiğinde bu tür örnek davranışları sergileyeceklerdir" dedi. Kahvaltının ardından başarılı öğrencilere Karakol Komutanı tarafından çeşitli hediyeler verildi.
(DK-ÖA)

08.02.2013 15:40:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT