1. HABERLER

  2. Karadağlı Dondurma Kesti

Karadağlı Dondurma Kesti

Karadağlı Dondurma Kesti
A+A-

Tiyatro ve sinema sanatçısı Tamer Karadağlı, Kahramanmaraş'ta et satırıyla dondurma kesti. Kahramanmaraş'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen tiyatro

Tiyatro ve sinema sanatçısı Tamer Karadağlı, Kahramanmaraş'ta et satırıyla dondurma kesti.
Kahramanmaraş'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen tiyatro gösterisinde sahne alacak olan Karadağlı, kentin dünyaca ünlü dövme dondurmasından tattı.
Gösterideki rol arkadaşları olan tiyatro sanatçıları Murat Atak, Eray Eserol ve Çetin Azer Araç'la birlikte Yaşar Pastanesi'ne gelen Karadağlı, burada MADO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdal Kanbur'un dondurma gösterisini izleyip, et satırıyla dondurma kesti.
Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Karadağlı, tiyatro da sahneleyeceği Arslan Bey rolünün büyük sorumluluk gerektirdiğini söyledi. Karadağlı, "Çok önemli bir karakter. Özellikle de Kahramanmaraş halkı için Arslan Bey çok önemli bir isim ve O'nu sahneleyeceğim. Bu da ciddi bir sorumluluk gerektiriyor. İnşallah o sorumluluğun altından kalkarım" diye konuştu.
Hayranlarıyla da bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Karadağlı ve diğer tiyatro oyuncuları daha sonra pastaneden ayrıldı.
(YUT-YHY-Y)

11.02.2013 18:42:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT