1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karabük'te Silahla Yaralama

Karabük'te Silahla Yaralama

Karabükte Silahla Yaralama
A+A-

Karabük'te, alacak verecek meselesinde bir kişi, sokak ortasında alacağı olan şahsı ayağına iki el ateş ederek yaraladı. Olay, Ticaret ve Sanayi Odası arkasında meydana geldi. Sabit Ö (37), alacağı

Karabük'te, alacak verecek meselesinde bir kişi, sokak ortasında alacağı olan şahsı ayağına iki el ateş ederek yaraladı.
Olay, Ticaret ve Sanayi Odası arkasında meydana geldi. Sabit Ö (37), alacağı olduğu iddia edilen Birol Taşkın ile tartıştıktan sonra belinde bulunan silahla ayağına iki el ateş ederek yaraladı. Sabit Ö, daha sonra 200 metre ileride bulunan 3 Nisan Karakoluna giderek teslim oldu. Sabit Ö, alacak verecek meselesinden dolayı tartıştıklarını ve daha sonra Birol Taşkın'ı ayağından yaraladığını, olayda kullandığı silahı attığını söyledi.
Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine yaralı Birol Taşkın da ambulansla Özel Medikar Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alındı.
Olay yerine gelen resmi ve sivil polisler bölgedeki çöp bidonlarını ve çevreyi didik didik arayarak olayda kullanılan silahı aradı.
(YE-HO-Y)

04.02.2013 16:14:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT