1. HABERLER

  2. Karabük'te Köy Yolları Ulaşıma Açıldı

Karabük'te Köy Yolları Ulaşıma Açıldı

Karabükte Köy Yolları Ulaşıma Açıldı
A+A-

Karabük'te kapalı olan 65 köy yolu, ekiplerin geceli gündüzlü çalışmalarıyla yeniden ulaşıma açıldı. Karabük İl Özel İdare ekipleri, kapalı olan köy yollarını açmak için 24 saat mücadele ederken, Y

Karabük'te kapalı olan 65 köy yolu, ekiplerin geceli gündüzlü çalışmalarıyla yeniden ulaşıma açıldı.
Karabük İl Özel İdare ekipleri, kapalı olan köy yollarını açmak için 24 saat mücadele ederken, Yenice ilçesinde yüksek kesimlerde greyderler ile açılamayan yollar kepçelerin yardımı ile açıldı.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hakan Eski, kentte 3 gün önce etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan köy yollarının, hızlı bir şekilde ulaşıma açıldığını söyledi.
Genel Sekreter Eski, kar mücadelesi için ekipleri ve şantiyeleri bir ay önceden hazır hale getirmelerinin, kar mücadelesinde başarılı olmalarını sağladığını belirterek, "Organize bir şekilde hareket eden ekiplerimiz hızlı bir şekilde çalışmalara başlayarak kısa bir sürede köy yollarımızın tamamını ulaşıma açmıştır. Kar mücadelesinde greyder ve kepçeleri ile bize destek veren Karabük, Safranbolu ve Yenice Orman İşletme müdürlüklerine teşekkür ediyorum" dedi.
(ÇU-SO-Y)

12.01.2013 18:08:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT