1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karabük Belediye Meclis Toplantısı

Karabük Belediye Meclis Toplantısı

Karabük Belediye Meclis Toplantısı
A+A-

Karabük Belediye Meclisi Aralık Ayı Toplantısı Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Başkanlığında yapıldı. Plan ve Bütçe Komisyonu ve İmar Komisyonu Raporu ile gündem harici konuların görüşüldüğü

Karabük Belediye Meclisi Aralık Ayı Toplantısı Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Başkanlığında yapıldı.
Plan ve Bütçe Komisyonu ve İmar Komisyonu Raporu ile gündem harici konuların görüşüldüğü toplantıda bazı maddeler incelenmek üzere komisyonlara havale edilirken, Kasım Ayı toplantısı ile ilgili komisyonlara havale edilen konular görüşülerek karara bağlandı. İmar Komisyonu raporunun görüşüldüğü esnada, İmar Komisyonu Başkanı MHP'li Belediye Meclis Üyesi Harun Cebeci komisyon raporunu okumadan önce sağlık sorunları nedeni ile Karabük Belediyesi Meclis Toplantısına katılamayan Metin Başkaya'ya geçmiş olsun dileklerini ileterek başladı. Meclis Üyesi Cebeci, "Komisyon raporunu arz etmeden önce şu anda aramızda sağlık sorunları nedeni ile bulunamayan Metin Başkaya'ya acil şifalar diliyorum. Şartlar ne olursa olsun karşılaştığı tüm zorluklarla mücadele eden bir büyüğüm olarak tanıdım. Tahmin ediyorum ki sizler de Başkaya'nın bu yapısı ile zaman zaman karşılaşmışsınızdır. Bern Meclis Üyemiz Metin Başkaya'nın bu zamana kadar yapmış olduğu mücadelelerde sağlamış olduğu başarıları bilen bir arkadaşınız olarak öncelikle Yüce rabbimin yardımı ile hem bedeni hem de yüreği ile birlikte mücadele edeceğine inancımızın tam olduğunu bildirmek istiyorum. Metin Başkaya'nın Karabük Belediye Meclisinin tüm üyelerinin dualarının onunla birlikte olduğunu ifade ederek kendisinin kısa sürede sağlıklı bir şekilde aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyorum. Geçmiş olsun Metin Başkaya diyorum" dedi.
Karabük Belediye Meclisi Eylül Ayı toplantısı 02 Ocak 2013 Çarşamba günü tarihinde saat 17.00'da toplanmak üzere sonra erdi.
(ET-ET-Y)

06.12.2012 17:04:02 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT