1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karabalık'tan Hasta Ziyareti

Karabalık'tan Hasta Ziyareti

Karabalıktan Hasta Ziyareti
A+A-

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık çeşitli rahatsızlıklar sonrası evlerinde istirahat eden yaşlı ve hastaları ziyaret ederek moral verdi. Yoğun çalışma temposunda vatandaşların yanında olmaya

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık çeşitli rahatsızlıklar sonrası evlerinde istirahat eden yaşlı ve hastaları ziyaret ederek moral verdi.
Yoğun çalışma temposunda vatandaşların yanında olmaya özen gösteren Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık hasta ziyaretleri ile gönül almaya devam ediyor. Hasta ziyaretlerini bölgenin meclis üyeleri ve Ak Parti Kartepe İlçe Teşkilatı üyeleri ile gerçekleştiren başkan Karabalık, ilk olarak Uzuntarla Yeşiltepe Mahallesinde ikamet eden yaşlı ve yatalak hasta Meryem Öztürk'ü ziyaret etti. Oğlu Abdullah Öztürk'ten annesi hakkında bilgi alan Karabalık, yaşlı hasta bakım hizmetleri olan YAŞBAK ile vatandaşların yanında olduklarını hatırlattı. Öztürk de YAŞBAK hizmetinden faydalandıklarını ve ekibin hastalarına karşı sergilediği davranış ve bakım hizmetinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Karablık daha sonra Sarımeşe Bakırlı Mahallesinde oturan ve geçirdiği trafik kazası sonrası evinde istirahat eden Göksel Kaçar'ı da hasta yatağında ziyaret edip geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Sarımeşe Konakları'nda oturan İbrahim Bilge'yi hasta yatağında ziyaret eden Başkan Karabalık, "Allah Acil Şifalar Versin" dedi. Başkanın ziyaretinden memnun olduklarını belirten Bilge, kendisine moral veren bu ziyaret için teşekkür etti. Uzunçiftlik Beşevler Mahallesi'nde de Ali Bilgin'e geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Başkan Karabalık aynı gün son olarak Emek Mahallesi'nde de geçirdiği ameliyat sonrası evinde dinlenen Necla Zorlu'nun sağlık durumu hakkında bilgi aldı.
(UU)

19.12.2012 16:22:42 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT