1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Karaağaç'ta Dayanışma Yemeği

Karaağaç'ta Dayanışma Yemeği

Karaağaçta Dayanışma Yemeği
A+A-

Balıkesir'in Gömeç ilçesine bağlı Karaağaç beldesinde, Belediye Başkanı Arif Efetekin'in düzenlediği geleneksel dayanışma yemeği büyük ilgi gördü. Kültür Merkezi'nde toplanan belediye çalışanları B

Balıkesir'in Gömeç ilçesine bağlı Karaağaç beldesinde, Belediye Başkanı Arif Efetekin'in düzenlediği geleneksel dayanışma yemeği büyük ilgi gördü.
Kültür Merkezi'nde toplanan belediye çalışanları Başkan Efetekin'in hazırladığı yemekleri yerken birlik beraberlik mesajları verildi. Belediye çalışanlarının eşlerinin de katıldığı yemek Hasan Hüseyin Özdemir'in yaptığı dua ile başlarken, Başkan Arif Efetekin, 2013 yılının başarı ve mutluluk yılı olmasını diledi. Belediye çalışanları karşılıklı sohbet olanağı bulurken, yemek için Başkan Efetekin'en teşekkür ettiler. Birlik ve beraberliğe büyük önem verdiklerini anlatan Başkan Efetekin, geleneksel dayanışma yemeğini devam ettirme kararlılığında oldukların söyledi. Katılımcılara teşekkür eden Başkan Efetekin, elbirliğiyle beldeye hizmet için çalıştıklarını bildirdi.
(FT-SŞ)

21.01.2013 10:52:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT