1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Kara Para Aşk ve Kaçak dizilerine yeni TV Ayarı...

Kara Para Aşk ve Kaçak dizilerine yeni TV Ayarı...

Kara Para Aşk ve Kaçak dizilerine yeni TV Ayarı...
A+A-

Kara Para Aşk ve Kaçak dizilerine ATVden yeni saat düzenlemesi....ATV ekranalarında yayınlanan ve beğenilerek izlenen dizi Kara Para AŞK ve Kaçak dizilerine ziraat Türkiye kupası engeli...

Kara para aşk ve Kaçak dizilerine Atv den Ziraat Türkiye kupsında Fenerbahçe ve Galatasaray maçı için yayın saatine değişiklik..ATV ekranalarında yayınlanan ve beğenilerek izlenen dizi Kara Para AŞK ve Kaçak dizilerine ziraat Türkiye kupası engeli...

 

Atv ekranlarının en çok sevilen dizileri arasında yer alan Kara para aşk dizisi ve Kaçak dizisine Ziraat türkiye kupası maçları nedeni ile saat değişikliğine gidildi.


Ziiraat Türkiye kupası maçlarının yayın hakkını elinde bulunduran ATV kanalı maçların olduğu yayın günlerinde Kara para aşk ve Kaçak dizilerinin olduğu saatle çakıştığı için bu iki dizinin saatine düzenleme geldi.


ATV ekranlarında olan bu iki dizi Kara para aşk ve Kaçak dizileri maçların olduğu saatlarde Kaçak dizisi Fenerbahçe-Kayserispor maçına denk geldiği için 23.30 yayınlanacak Kara para aşk ise Galatasaray - Eskişehirspor maçına denk geldiği için 19.30 alındı.

 

kara.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT