1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Kara Para Aşk Dizisine süpriz ceza kesildi... Kara para aşk emniyet gölgesi...

Kara Para Aşk Dizisine süpriz ceza kesildi... Kara para aşk emniyet gölgesi...

Kara Para Aşk Dizisine süpriz ceza kesildi... Kara para aşk emniyet gölgesi...
A+A-

Ekranların sevilen dizisi kara para aşk dizisinde beklenmedik sürpriz yaşandı. Kara para aşk dizisi emniyet gölgesinde çekiliyor.Atv nin kara par aşk dizisine şok ceza..

Ekranların ve atv ekranarının en çok sevilen ve izlenen hit dizisi kara para aşk dizisi geçen günlerde  feryal gülman yalısında çelildi ve kara para aşkın sen araçları uygunsuz partktan ceza yemişti.Ekranların sevilen dizisi kara para aşk dizisinde beklenmedik süpriz yaşandı. Kara para aşk dizisi emniyet gölgesinde çekiliyor.

Daha önce yalı önünde ve kaldırımdlarda set çekimlerine devam eden dizinin set ekib ve set araçları kaldırımlara ve yol kenarlarına kullanırken emniyet ekippleri tarafından uyarıldılar.Bu ikazlara kulak asmayan kara para aşk dizi seti ekibi araçlarına ceza kesilerek megafonla uyarıldılar ve kestikleri cezayı ilettiler.

'Arkadaşlar bir metrekare boşluk bırakmamışsınız. Akşam saatlerine kadar uygulama devam edecek. Sabahtan beri ceza yazıyoruz. Artık bu araçları buradan kaldırın' sözleri ile sert bir dille uyardılar.Öğle saatlerinden sonra da cadde üzerinde durumda herhangi bir değişiklik olmayınca park halindeki set kamyonlarına bir kez daha ”uygunsuz park” cezası kesen emniyet ekipleri yine megafonla durumu araç sahiplerine beyan ederken, cezalara aldırış etmeyen şoförleri de

kara-para.jpg

KARA PARA AŞK DİZİSİ KONUSU

ara ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel'le nişanlanmak için İstanbul'a gelir. Roma'da yaşayan Elif ise doğum gününde ailesiyle birlikte olmak için İstanbul'a gelir. 

Ömer ile Elif aynı gece ölüm acısı yaşarlar. Ömer'in kız arkadaşı ve Elif'in babası cinayete kurban giderler. İkisi de cevaplayamadıkları sorularla baş başa kalırlar. Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından peşlerine düştükleri her ipucu yollarını kesiştirir.
Ömer, Sibel'in katilini bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır. Elif ise ömrünün en zor anlarını yaşarken, babasının göründüğünün aksine karanlık bir hayatı olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Bu Elif'in yüzünde patlayan ne ilk ne de son tokat olacaktır. Elif, ailesi için tehlikelerle dolu, karanlık yolda kaybolmak üzeredir. 
Başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün paylaştığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Erkan Can da yer alıyor.
Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor. Ay yapımın imzasıyla ekranlara gelecek dizinin yönetmenliğini, Ahmet Katıksız yapıyor… 

A+A-

HABERE YORUM KAT