1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kara Kartal (BJK) Mahkemeye Gidiyor!

Kara Kartal (BJK) Mahkemeye Gidiyor!

Kara Kartal (BJK) Mahkemeye Gidiyor!
A+A-

Kara Kartallar önceki gün kulüpte yapılan haciz işlemlerinin ardından ayaklandı. Siyah-beyazlılar kulüp borcunun bulunmadıklarının tespiti için mahkemeye başvurdu. Menfii tespit davası açan Beşiktaş bakın ne yapacak...


Kulüpten yapılan ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamada, "28.12.2012 tarihli Özel Durum Açıklamamızda belirtildiği üzere, Şirketimiz ile Aktif Tanıtım ve Matbaa Hizm. Tic. Ltd. Şti. arasında sulh protokolü imzalanmış olup, Şirketimiz protokol gereği tüm yükümlülüklerini/ödemelerini eksiksiz olarak yerine getirmiştir. Ancak Aktif Tanıtım ve Matbaa Hizm. Tic. Ltd. Şti., protokolün ihlal edilmiş olduğunu öne sürerek alacakları ile ilgili olarak Şirketimiz aleyhine icra takibi başlatmıştır.

Bunun üzerine Şirketimiz tarafından borçlu bulunmadığımızın tespiti amacıyla menfii tespit davası açılmıştır. Hukuki süreç devam etmekte olup, yargı kararının beklenmesinin gerektiği açıktır. Konu ile ilgili gelişmeler konusunda kamuoyu bilgilendirilmeye devam edecektir" denildi.

Bu haber 253 kez okundu.

A+A-

HABERE YORUM KAT