1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kar Mesaisi Başladı

Kar Mesaisi Başladı

Kar Mesaisi Başladı
A+A-

Uzun süredir sonbahar havasının hakim olduğu Bayburt'ta etkili olan yoğun kar yağışı kent merkezini beyaza bürüdü. Bayburt şehir merkezindeki ulaşımı sorunsuz hale getirmek için Bayburt Belediyesi Fen

Uzun süredir sonbahar havasının hakim olduğu Bayburt'ta etkili olan yoğun kar yağışı kent merkezini beyaza bürüdü. Bayburt şehir merkezindeki ulaşımı sorunsuz hale getirmek için Bayburt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri de çalışmalarına başladı.
Şehir merkezindeki ulaşımın aksamaması için Bayburt Belediyesi aralıksız olarak yolların açılması için kar temizleme ve tuzlama çalışmalarına devam ediyor. İş makinesi girmeyen bazı dar sokaklarda kar temizleme çalışmaları belediye personeli tarafından beden gücüyle yapılıyor.
Belediye Başkanı Hacı Ali Polat, yapılan çalışmaları değerlendirerek, "Halkımızın, mesai başlangıcında işe gidiş ve dönüşlerinde problem yaşamaması için, erken saatlerden itibaren cadde ve yollarımızın tuzlama ve temizleme çalışmaları sürekli devam edecek. Ekiplerimizin özverili çalışmalarıyla vatandaşlarımız ulaşımda herhangi bir sıkıntı yaşamayacak." dedi.
(YY-AT-Y)

18.12.2012 15:00:04 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT