1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kar: "kazanın Acısı Hala İçimizde"

Kar: "kazanın Acısı Hala İçimizde"

Kar: kazanın Acısı Hala İçimizde
A+A-

Samsunspor Kulübü Başkanı Emin Kar, "20 Ocak 1989 kazasının açısını halen içimizde yaşıyoruz. İnşallah böyle acıları bir daha yaşamayız" dedi. Başkan Emin Kar kazanın yıl dönümü dolayısıyla yaptığı

Samsunspor Kulübü Başkanı Emin Kar, "20 Ocak 1989 kazasının açısını halen içimizde yaşıyoruz. İnşallah böyle acıları bir daha yaşamayız" dedi.
Başkan Emin Kar kazanın yıl dönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, "O kara günü yaşayanlardan birisi olarak o acıyı halen içimde taşıyor ve kaybettiğimiz değerli hocamız Nuri Asan'a, futbolcu arkadaşlarım Muzaffer Badalıoğlu'na, Meta Adanır'a, Tomiç'e ve şoförümüz Asım Özkan ağabeyimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum. İnşallah bir daha böyle acı günleri yaşamayız. Yarınki Tavşanlı Linyitspor maçını kazanmak için pek çok sebebimiz varken, bir önemli sebebimiz daha var. Takımımızda hava çok iyi. Yeni transferlerimiz takıma güç kattı. Bizlerin ve camiamızın hak ettiği güzel günler yakındır. Tek isteğimiz herkes takımına sahip çıksın. Çünkü başka Samsunspor'umuz yok" diye konuştu.
(SAM-SLH-Y)

19.01.2013 16:13:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT