1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kar Altında Mangal Keyfi

Kar Altında Mangal Keyfi

Kar Altında Mangal Keyfi
A+A-

Hafta sonu tatilini Türkiye'nin önemli turizm merkezi olan Uludağ'da geçirmek isteyen vatandaşlar yağan kara aldırış etmeden mangal partisi düzenledi. Tipi ve fırtınaya rağmen mangal başında sucuk ekm

Hafta sonu tatilini Türkiye'nin önemli turizm merkezi olan Uludağ'da geçirmek isteyen vatandaşlar yağan kara aldırış etmeden mangal partisi düzenledi. Tipi ve fırtınaya rağmen mangal başında sucuk ekmek yapan vatandaşlar karın keyfini çıkardı.
Kar kış demeden Uludağ'a giden mangal tutkunları, tipi ve fırtınaya rağmen ateş yakmaktan geri durmuyor. Uludağ yolunda karın başladığı alandan zirveye kadar mangal yakan Bursalılar, yoğun kar yağışına aldırış etmeden mangalın üzerinde sucuk ekmek yaptı. Özellikle hafta sonları Uludağ'ın yolunu tutan mangal sevdalıları, hem şehrin gürültüsünden uzaklaşıyor, hem de temiz havada mangallı piknik yapmanın keyfini çıkarıyor.
TİPİ PİSTLERİ KAPATTI
Sabah güneşine aldanarak Uludağ'a gelen vatandaşlar da öğleden sonra tipi ve fırtınayla karşılaştı. Pistlerde kayak yapan kayakçılar zor anlar yaşarken hava sıcaklığının eksi 7 dereceye kadar düştü. Tatilciler günlerini otellerinde konaklayarak geçirdi. Zirvede kar yağışının aralıklarla devam edeceği öğrenildi.
(ET)

06.01.2013 16:14:32 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT