1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kaptan Volkan Demirel'den Meireles'e Destek

Kaptan Volkan Demirel'den Meireles'e Destek

Kaptan Volkan Demirelden Meirelese Destek
A+A-

Fenerbahçe takım Kaptanı Volkan Demirel, sürekli Fenerbahçe'nin aleyhine çalışmalar yapıldığını, Raul Meireles olayında da bunun böyle geliştiğini belirterek, tüm takım olarak Meireles'in yanında oldu

Fenerbahçe takım Kaptanı Volkan Demirel, sürekli Fenerbahçe'nin aleyhine çalışmalar yapıldığını, Raul Meireles olayında da bunun böyle geliştiğini belirterek, tüm takım olarak Meireles'in yanında olduklarını ve onu asla yalnız bırakmayacaklarını söyledi.
Radyo Fenerbahçe'ye açıklamalarda bulunan Volkan Demirel, Bate Borisov eşleşmeşi, geride kalan Galatasaray maçı, hedef ve amaçları hakkında da görüşlerini dile getirdi.

"FENERBAHÇE'NİN KÖTÜLÜĞÜ İÇİN UĞRAŞILIYOR"
Raul Meireles'e PFDK tarafından verilen 12 maçlık ceza hakkında konuşan Volkan Demirel, "Raul ile ilgili fazla söylenecek bir şey yok. biz onun arkasındayız. Öyle bir şey yapmadığını zaten biliyoruz. Fenerbahçe ile ilgili olan her şey bu hale getiriliyor. Fenerbahçe'nin kötülüğü için uğraşılıyor, Fenerbahçe ile ilgili olumsuz şeyler yaşanması için çaba sarf ediliyor. Biz; hocamız, futbolcular, takım, yönetim olarak ne olduğumuzu çok iyi biliyoruz. Bildiğimiz yolda ilerliyoruz. Birbirimizin yanındayız. Görüntülerde tükürmenin olmadığı açıkça görünüyor. Kırmızı karttan sonra bir futbolcunun tepki vermesi doğaldır. Ancak tükürük söz konusu olmamıştır. Raul'ün nasıl bir insan olduğunu biliyoruz" diye konuştu.

"BARİ TÜM SEZON İÇİN CEZA VERSEYDİNİZ"
Ortada görüntülerin olduğunu belirten Volkan, "Tüm bunlara rağmen ona 12 maç ceza veriliyor. Bari tüm sezon için ceza verseydiniz, sezonu kapatsaydı. Biz Başkanımız, yöneticilerimiz, takım olarak dün Caner'in yanında olduğumuz gibi bugün de Raul'ün yanındayız. Asla yalnız bırakmayacağız onu. Aynı şey geçtiğimiz günlerde Caner'e de yapıldı. Kimse çıkıp özür dilemedi bir de 2 maç ceza aldı. Bildiğimiz kadarı ile Başkanımız ve yöneticilerimiz şuan TFF'de bununla ilgili erekli görüşmeleri yapıyorlar" dedi.

"FENERBAHÇELİLERİN GURUR DUYACAĞI BİR TAKIMIZ"
UEFA Avrupa Ligi'nde, rakiplerinin kim olduğunun önemli olmadığını ifade eden kaptan Volkan, "Takım olarak rakibimiz kim olursa olsun gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz. Hedefimiz, o kupayı almak. Gücümüzün yettiği yere kadar gitmek istiyoruz" diyen Volkan Demirel, Galatasaray maçıyla ilgili olarak ise "Mağlubiyetlerimiz, kötü oynadığımız maçlar olabilir. Ancak biz takım anlamında çok iyi yol kat ettik. Fenerbahçelilere hep söylüyorum: Fenerbahçelilerin gurur duyacağı bir takımız, daha da iyi olacağız. Galatasaray maçını kazanmamız gerekiyordu. Çok önemliydi. Kötü mü oynadık? Hayır. Kazanabilir miydik? Evet. Ancak olmadı" şeklinde konuştu.
Fenerbahçeliliğin maç kaybedip kazanmak, kupa kaybedip kazanmaktan ibaret olmadığını belirten Volkan Demirel, "Biz maç sonuçları için değil aslında Fenerbahçe için Fenerbahçelilik duruşu için uğraşan bir camiayız. Yeniliriz, yeneriz, son maçta 2 tane kupa kaybederiz. Bunlar bizim için hiç önemli değil. Sadece benim için değil başkanımız için de yöneticilerimiz, taraftarlarımız için de önemli olan Fenerbahçe ile sevinmek Fenerbahçe ile üzülmektir" ifadelerini kullandı.
Puan farkının kapatacaklarını söyleyen Volkan, "Maçlar her zaman kazanılır. Sezonun 2. yarısında hedeflenen, arzu edilen yerlere geleceğiz. Lider ile aramızdaki farkı kapatmak için maçlarımızı oynayacağız. Fenerbahçe daha da iyi yerlerde olacak" diyerek sözlerini noktaladı.
(RFK-RFK-S)

21.12.2012 16:42:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT