1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kapkaççıya Suçüstü Cenk İşver İstanbul

Kapkaççıya Suçüstü Cenk İşver İstanbul

Kapkaççıya Suçüstü  Cenk İşver    İstanbul
A+A-

Kartal'da bir kadının çantasını çalıp kaçan kapkaççı, güven timleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Zanlının eşkali, daha önce gerçekleştirdiği kapkaç olayından sonra güvenlik kamerasına yansıyan görü

Kartal'da bir kadının çantasını çalıp kaçan kapkaççı, güven timleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Zanlının eşkali, daha önce gerçekleştirdiği kapkaç olayından sonra güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerinden tespit edildi.
Alınan bilgiye göre, Kartal'da aynı bölgede son bir haftada yaşanan üç ayrı kapkaç olayının ardından polis çalışmalarını yoğunlaştırdı. Yapılan incelemeler sırasında 08.02.2013 tarihinde gerçekleşen kapkaç olayıyla ilgili güvenlik kamerasının kaydettiği görüntülere ulaşıldı. Bir kadının çantasını çaldıktan sonra kaçan zanlının eşkalini belirleyen polis, Soğanlık Orta Mahalle'de eşkale benzeyen bir kişiyi durumundan şüphelenerek takibe aldı. Adem Yavuz Sokak üzerinde bir kadına yaklaşıp çantayı almak için hamle yapan zanlı, güven timleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Olayı vatandaşlar ise zanlıyı linç etmek istedi. Öfkeli kalabalığın elinden kurtarılan zanlı polis merkezine götürüldü. Zanlının kısa bir süre önce denetimli serbestlik yasasında faydalanarak cezaevinden tahliye edilen M.K. olduğu tespit edildi. Polis merkezinde işlemleri tamlanan zanlı adliyeye sevk edildi.
(Cİ-ÇK-YHY-Y)

14.02.2013 11:54:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT