1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kapkaç Yapan İki Kişi Kıskıvrak Yakalandı (Fotoğraflı

Kapkaç Yapan İki Kişi Kıskıvrak Yakalandı (Fotoğraflı

Kapkaç Yapan İki Kişi Kıskıvrak Yakalandı  (Fotoğraflı
A+A-

Bursa'da yaşlı bir bayanın çantasını alıp kaçan iki hırsızla çevredeki vatandaşlar tarafından yakalanarak polis ekiplerine teslim edildi. Polis ekipleri tarafından olay yerinden 30 metre aşağıda vatan

Bursa'da yaşlı bir bayanın çantasını alıp kaçan iki hırsızla çevredeki vatandaşlar tarafından yakalanarak polis ekiplerine teslim edildi. Polis ekipleri tarafından olay yerinden 30 metre aşağıda vatandaşların elinden alınan zanlılar göz altına alındı.
Olay, saat 21.30 sıralarında Merkez Osmangazi İlçesi Altıparmak'da bulunan Arap Parkında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, evine gitmekte olan yaşlı kadının yanına yaklaşan iki kişi çantasını kaparak kaçmaya başladı. Yaşlı kadının çığlık atması üzerine çevredeki vatandaşlar zanlıların arkasından koşarken, sinirleri bozulan yaşlı kadını sakinleştirmeye çalışan kişiler ise polis ekiplerine haber verdi. Çok sayıda olay yerine sevk edilen polis ekipleri, iki zanlıyı, parktan 100 metre aşağıda çaldıkları çanta ile birlikte vatandaşların elinden aldı. Neye uğradıklarını şaşıran zanlılar gözaltına alınırken, yaşlı kadın her iki şahıstan da şikayetçi oldu.
(AÇ-

03.12.2012 07:58:59 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT