1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kapıkule'de Extascy Operasyonu

Kapıkule'de Extascy Operasyonu

Kapıkulede Extascy Operasyonu
A+A-

Edirne Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Kaçakçılık ve Organize Suçlarla şube ekipleri Kapıkule sınır kapısında giriş yapmak isteyen bir TIR aracında yaptıkları aramada 11 kilo 670 gram ağırlığında 38

Edirne Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Kaçakçılık ve Organize Suçlarla şube ekipleri Kapıkule sınır kapısında giriş yapmak isteyen bir TIR aracında yaptıkları aramada 11 kilo 670 gram ağırlığında 38 bin 150 adet uyuşturucu nitelikli Extacy hap elgeçirdi. Olayla ilgili olarak TIR aracında bilinan iki kişi gözaltına alındı.
Kapıkule sınır kapısından Türkiye'ye giriş yapmak isteyen TIR aracıyla uyuşturucu madde getireleceği bilgisi alan Edirne KOM ekipleri sürücülüğünü T.E.'nin yaptığı ve yanında S.K.'nın yolcu olarak bulunduğu TIR aracını Kapıkule sınır kapısıda durdurdu. X Ray tarama cihazına sevk edilen TIR aracında narkotik dedektör köpeği Bonny ile birlikte arama yapıldı. Yapılan aramada aracın kabin kısmında daralı ağırlığı 11 kilo 670 gram gelen 38 bin 150 adet extacy uyuşturucu hap ele geçirildi. Araç sürücüsü T.E. ve yanında yolcu olarak bulunan S.K. gözaltına alındı.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
(ÖK-ÖK-Y)

11.12.2012 13:44:42 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT