1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kapaklı'da Yol Onarım Çalışmaları Sürüyor

Kapaklı'da Yol Onarım Çalışmaları Sürüyor

Kapaklıda Yol Onarım Çalışmaları Sürüyor
A+A-

Tekirdağ'ın Kapaklı İlçesi'nde, TREDAŞ ve GAZDAŞ'ın ilçenin birçok noktasında yaptığı abone bağlantıları çalışmaları neticesinde bozulan yollar, Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince ona

Tekirdağ'ın Kapaklı İlçesi'nde, TREDAŞ ve GAZDAŞ'ın ilçenin birçok noktasında yaptığı abone bağlantıları çalışmaları neticesinde bozulan yollar, Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince onarılıyor.
Bozulan yollardaki dolgu malzemeleri kepçe vasıtası ile kaldırıldıktan sonra, yollardaki çukurlar, beton mikseri ile doldurularak tamir ediliyor. Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından İnönü Mahallesi Yalı Sokak'ta başlatılan yol onarım çalışmalarına, İnönü Mahallesi Eyüpoğlu, Eski Cami ve Fevzi Çakmak Caddesi ile bu caddelere bağlı Yakut, Mandalı, Yiğit, Yenice, Yazgı, Deveci, Zafer, Yankı Sokak'ta devam edildi. Daha sonra Cumhuriyet Mahallesi'ne geçen ekipler, burada da Cambazlar Caddesi, Dr. Sadık Ahmet Caddesi, Yıldız Caddesi ve Dilsiz Sokak'taki bozuk yolların tamirine devam ediyor.

16.02.2013 10:58:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT