1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kapadokya'dan Kış Manzaraları

Kapadokya'dan Kış Manzaraları

Kapadokyadan Kış Manzaraları
A+A-

Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesindeki doğal oluşumlu peribacaları, karla birlikte kartpostallık görüntüler oluşturdu. Gündüz hava sıcaklığının zaman zaman eksi 5 dereceye

Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesindeki doğal oluşumlu peribacaları, karla birlikte kartpostallık görüntüler oluşturdu.
Gündüz hava sıcaklığının zaman zaman eksi 5 dereceye kadar düştüğü bölgede, kış turizminin müdavimleri Japon ve Koreli turistler müze ve ören yerlerini gezmeye devam ediyor. Kapadokya'yı gezmek için Türkiye'ye kış aylarında gelmeyi tercih eden Uzak Doğulu turistler, karlar altındaki peribacalarını hayranlıkla izlerken bol bol fotoğraf çekiyor.
Müze ve ören yerlerinde kar altında neşeli görüntüler sergileyen Koreli turistler, son dönemde tüm dünyada büyük beğeni toplayan Güney Koreli şarkıcı Park Jae-Sang'in Gangnam Style şarkısıyla dans etti. Peribacaları arasında soğuk havaya aldırış etmeden şarkıyı söyleyerek dans eden Koreli turistlere bölgedeki yerli turistler de eşlik etti.
(MÖZ-AÖ-GS-Y)

10.01.2013 10:01:31 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT