1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kanat'a Meslektaşlarından Moral Gecesi

Kanat'a Meslektaşlarından Moral Gecesi

Kanata Meslektaşlarından Moral Gecesi
A+A-

Afyonkarahisar'lı gazeteci için meslektaşları Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği (AGD) Sosyal Tesisleri'nde asker uğurlama gecesi düzenledi. Anahaber Gazetesi Haber Müdürü Hayati Kanat, 1

Afyonkarahisar'lı gazeteci için meslektaşları Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği (AGD) Sosyal Tesisleri'nde asker uğurlama gecesi düzenledi.
Anahaber Gazetesi Haber Müdürü Hayati Kanat, 12 Aralık'ta askeri birliğine teslim olmadan önce "ikinci ailem" dediği basın mensuplarıyla bir araya geldi. Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği tarafından, Meydanoğlu İşhanı'nın 7'inci katındaki Dernek Sosyal tesisleri'nde düzenlenen "asker uğurlama" gecesine, çok sayıda basın mensubu katıldı. Asker uğurlama gecesinde konuşan AGD Başkanı Mehmet Abdioğulları, "Türk Milleti'nde düğün günü, ölüm günü bir de asker uğurlama günleri çok anlamlıdır. Her 3 günde de dostluk, birlik ve dayanışma duyguları en üst seviyeye çıkar. Hayati arkadaşımızı askere uğurlarken, burnunun bile kanamamasını temenni ediyoruz" dedi. Kendisi için düzenlenen gece dolayısıyla bir hayli duygulanan Hayati Kanat ise "Sizler benim ikinci ailemsiniz. Dernek tarafından böyle bir gece düzenleneceğini duyduğumda oldukça şaşırdım ve duygulandım. İnşallah şanlı bayrağımızın ilelebet dalgalanması üzerime düşen askerlik vazifesini yerine getireceğim. Hakkınızı helal edin" diye konuştu. Yoğun haber programlarına rağmen Hayati Kanat'ı uğurlamak için AGD Sosyal Tesisleri'ne gelen basın mensupları ise Ahmet Kahraman ve Mevlüt Taşpınar'ın söylediği türkü ve şarkılarla doyasıya eğlendi.
(GC-SÇ-Y)

06.12.2012 17:11:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT