1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kamyonet Tren Yolu Alt Geçidine Sıkıştı Hakkı Öz İstanbul

Kamyonet Tren Yolu Alt Geçidine Sıkıştı Hakkı Öz İstanbul

Kamyonet Tren Yolu Alt Geçidine Sıkıştı  Hakkı Öz    İstanbul
A+A-

Erenköy'de bir kamyonet, tren yolu alt geçidinde sıkıştı. Araç, itfaiyenin uzun uğraşları sonucunda kurtarıldı. Olay, saat 14.00 sıralarında Erenköy Nurettin Ali Berkol Sokak'ta meydana geldi. Alın

Erenköy'de bir kamyonet, tren yolu alt geçidinde sıkıştı. Araç, itfaiyenin uzun uğraşları sonucunda kurtarıldı.
Olay, saat 14.00 sıralarında Erenköy Nurettin Ali Berkol Sokak'ta meydana geldi. Alınan bilgiye göre, çalıştığı şirkete ait 34 AH 9103 plakalı kamyonetle sokakta ilerleyen Ercan Aydın, üzerinden tren yolu geçen geçitten geçmek istedi. Ancak 2 metre 80 santimetre yüksekliğindeki geçide girmesiyle kamyonetin geçide sıkışması bir oldu. Geçide sıkışan kamyonetten inen sürücü Ercan Aydın, çevredekilerden yardım istedi. Çevredeki vatandaşlar durumu polis ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri geçide girmek isteyen araçları alternatif yollara yönlendirirken, itfaiye ekipleri de sıkışan kamyoneti kurtarmak için çalışma başlattı. Kamyonetin lastik havalarını indirmeye başlayan itfaiye ekiplerine zaman zaman sürücü de yardım etti. Çalışmalar sırasında yaya olarak geçitten geçmek isteyen vatandaşlar sıkıntılı anlar yaşadı. İtfaiye ekiplerinin yaklaşık bir saat süren çalışmasının ardından yüksekliği azalan kamyonetin direksiyonuna geçen Ercan Aydın, kamyoneti sıkıştığı yerden çıkarmaya çalıştı. Kamyoneti ilerlediği yönde çıkarmaya çalışan Aydın, başarılı olamayınca geçitten geri geri çıkmak zorunda kaldı.
Aydın, basın mensuplarının geçide nasıl sıkıştığı sorularına ise, "Ne söylesem boş" yanıtını verdi. Çevre sakinleri birçok aracın geçitten geçerken bu tür sıkıntılar yaşadığını belirterek, ayda en az bir aracın geçide sıkıştığını ifade etti.
(HÖ-ET-CC-Y)

08.02.2013 16:30:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT