1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Başkan Gülşen'i Ziyaret Etti

Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Başkan Gülşen'i Ziyaret Etti

Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Başkan Gülşeni Ziyaret Etti
A+A-

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Korkut Eren, Belediye Başkanı Mithat Gülşen'i ziyaret etti. Çaycuma ilçesinde, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Kork

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Korkut Eren, Belediye Başkanı Mithat Gülşen'i ziyaret etti.
Çaycuma ilçesinde, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Korkut Eren, beraberinde Çaycuma Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Alper Koçbıyık ve Hastane Müdürü Mustafa Verimbaş ile birlikte Belediye Başkanı Mithat Gülşen'i makamında ziyaret etti. Çaycuma Devlet Hastanesi ile Aile Hekimliği'nin ihtiyaçları noktasında karşılıklı görüş alışverişinde bulunduklarını belirten Belediye Başkanı Mithat Gülşen, "Ziyaret için Genel Sekreter Korkut Eren ve beraberindekilere teşekkür ediyorum. Belediye olarak tüm kurumlarla birlik beraberlik ve dayanışma içindeyiz. İmkanlarımız ölçüsünde sağlık kurumlarımıza yardımcı olmaya çalışacağız" dedi. Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Korkut Eren, Çaycuma'daki sağlık kurumlarına destek sözü veren Belediye Başkanı Mithat Gülşen'e teşekkür etti.
(SA-OS-Y)

21.12.2012 15:57:48 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT