1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Eren'den, Kızılay Kan Merkezi'ne Ziyaret

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Eren'den, Kızılay Kan Merkezi'ne Ziyaret

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Erenden, Kızılay Kan Merkezine Ziyaret
A+A-

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Korkut Eren, Kızılay Kan Merkezi Müdürü Dr. Ömer Selim Alan'ı ziyaret etti. Ziyarette konuşma Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Korkut Eren, "Göreve

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Korkut Eren, Kızılay Kan Merkezi Müdürü Dr. Ömer Selim Alan'ı ziyaret etti.
Ziyarette konuşma Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Korkut Eren, "Göreve başladığımızda Selim Bey bizi ziyaret etmişti. Biz de iadeyi ziyaret anlamında bir arada olmak istedik. Bizim için sivil toplum desteği önemli. Zaten Kızılay beraber çalıştığımız, dönem dönem iç içe olduğumuz bir yapı. Bu anlamda bizim kan teminimizde onlar salıyorlar. Bizim onlar için onların bizim için yapacakları noktasında ortak hareket edeceğiz. O anlamda bir sıkıntımız yok. Bugüne kadar verdikleri destekten dolayı da memnunuz. Bundan sonrada aynı şekilde devam edecektir bu. Bizimde hem kendilerine hem de Kızılay'a verecek destek ne olursa elimizden geleni yapmaya hazırız" dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kızılay Kan Merkezi Müdürü Dr. Ömer Selim Alan ise, kanın çok önemli ve sürekli bir ihtiyaç olduğunu belirterek, "Ziyaret etmeleri bizleri mutlu etti. Beraber omuz omuza Zonguldak'ta inşallah sağlık yönünde yapılacak ne varsa önce hekim olarak sonrada sağlık çalışanları, yöneticileri olarak bizlerde elimizden geleni yapacağız. Kan çok önemli. Her an ihtiyacız olabilir, sürekli bir ihtiyaç. Kime ne zaman lazım olacağı belli olmuyor maalesef. Bizde Korkut Beyle birlikte Zonguldak'a inşallah kan yönünde fayda sağlarız, destek oluruz. Tüm kamu hastanelerinin zaten kan talebini biz karşılıyoruz. Vatandaşlarımızın verdiği kanı ihtiyaç anında hastanelerimize ulaştırıp vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz. Kendisine ilimize hoş geldiniz diyorum ve görevinde başarılar diliyorum" diye konuştu.
(OA-ÖA)

07.01.2013 11:28:55 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT