1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kamu Hastaneleri Birliği Afyonkarahisar Genel Sekreteri Erenoğlu'nun Yeni Yıl Mesajı

Kamu Hastaneleri Birliği Afyonkarahisar Genel Sekreteri Erenoğlu'nun Yeni Yıl Mesajı

Kamu Hastaneleri Birliği Afyonkarahisar Genel Sekreteri Erenoğlunun Yeni Yıl Mesajı
A+A-

Kamu Hastaneleri Birliği Afyonkarahisar Genel Sekreteri Ayhan Erenoğlu, yayınladığı yeni yıl mesajında; "Yeni yılda da halkımız için en iyiye ulaşmaya çalışacağız" dedi. Kamu Hastaneleri Birliği Af

Kamu Hastaneleri Birliği Afyonkarahisar Genel Sekreteri Ayhan Erenoğlu, yayınladığı yeni yıl mesajında; "Yeni yılda da halkımız için en iyiye ulaşmaya çalışacağız" dedi.
Kamu Hastaneleri Birliği Afyonkarahisar Genel Sekreteri Erenoğlu, Afyonkarahisar'ın sağlık alanındaki seviyesini yükseltmek, Afyonkarahisarlılar'ın daha etkili, hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti alabilmesinin her zaman en öncelikli hedef olduğunu belirtti.
Erenoğlu, mesajında: "Her türlü yenilik ve yeni başlangıçlar, daima insanları heyecanlandırır ve umutlandırır. Bu nedenle, yeni bir yılı daha geride bırakmanın hüznü, yeni gelen yılın heyecanı ve merakı içerisindeyiz. Umut ve arzularımızın gerçekleşmesinde büyük pay sahibi olan sağlık çalışanlarımızın yeni yılını kutlarken, hastalarımıza da acil şifalar diliyorum. Diğer taraftan, 2013 yılının ülkemize, milletimize sağlık, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum" ifadelerine yer verdi.
(MRV-İA-İA-Y)

30.12.2012 15:09:39 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT