1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kalp Krizi Geçiren Liseli Genç Hayatını Kaybetti

Kalp Krizi Geçiren Liseli Genç Hayatını Kaybetti

Kalp Krizi Geçiren Liseli Genç Hayatını Kaybetti
A+A-

İzmir'de kalp krizi geçiren 17 yaşındaki lise öğrencisi hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre olay, sabah saat 09.00 sıralarında Eski İzmir 3898/3. Sokak 10 numaralı binada meydana geldi. Karaba

İzmir'de kalp krizi geçiren 17 yaşındaki lise öğrencisi hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre olay, sabah saat 09.00 sıralarında Eski İzmir 3898/3. Sokak 10 numaralı binada meydana geldi. Karabağlar Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 12. sınıf öğrencisi Medet İnegöl (17), dershaneye gitmesi için ailesi tarafından uyandırıldı. Başının ağrıdığını ve biraz daha uyacağını söyleyen genç tekrar uyumaya başladı. Bir süre sonra odaya gelen aile, Medet İnegöl'ü baygın vaziyette buldu. İnegöl'ün, kaldırıldığı Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirlendi. Doktorların yaptığı ilk incelemeye göre, gencin kalp damarlarının doğuştan kalın olduğu bildirildi. Otopsi için cenaze Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken, gencin başarılı bir öğrenci olduğu, okulunda gitar kursuna devam ettiği, müzik çalışmalarıyla da dikkat çektiği öğrenildi.
İnegöl'ün ölümü ailesi ve yakınlarını yasa boğarken, polisin olayla ilgili başlattığı soruşturmanın devam ettiği bildirildi.
(BK-CC-Y)

07.02.2013 16:06:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT