1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kalp Krizi Geçiren Hasta Hava Ambulansı İle Bursa'ya Sevk Edildi

Kalp Krizi Geçiren Hasta Hava Ambulansı İle Bursa'ya Sevk Edildi

Kalp Krizi Geçiren Hasta Hava Ambulansı İle Bursaya Sevk Edildi
A+A-

Bursa'da geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucunda İnegöl Devlet Hastanesi'ne getirilen yaşlı adam, sağlık durumunun kötüye gitmesi sonucu Hava Ambulansı ile Bursa'ya sevk edildi. Bursa'nın İnegöl ilçe

Bursa'da geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucunda İnegöl Devlet Hastanesi'ne getirilen yaşlı adam, sağlık durumunun kötüye gitmesi sonucu Hava Ambulansı ile Bursa'ya sevk edildi.
Bursa'nın İnegöl ilçesinde ikamet eden 71 yaşındaki Ali Elgün, sabah saatlerinde evinde geçirdiği kalp krizi sonucunda 112 Acil Servis Ambulansı ile İnegöl Devlet Hastanesi Acil servisine getirildi. Acil serviste yapılan müdahale ve tetkikler sonucunda sağlık durumunun kötüye gittiği belirlenen yaşlı adamın Bursa'ya sevkine karar verildi. Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi'ne sevki kararlaştırılan yaşlı adam için durumunun çok acil olması nedeniyle Bursa 112'de görevli Hava Ambulansı çağrıldı. İnegöl Şehir Stadyumu'na iniş yapan Helikopter Ambulans, 112 Acil Servis Ambulansı ile stadyuma getirilen Ali Elgün'ü alarak Bursa'ya havalandı.
(SB-MA)

09.12.2012 14:31:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT