1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kalp Ameliyatı Olan Vatandaşa Chp'li Kadınlardan Ziyaret

Kalp Ameliyatı Olan Vatandaşa Chp'li Kadınlardan Ziyaret

Kalp Ameliyatı Olan Vatandaşa Chpli Kadınlardan Ziyaret
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir'in Edremit İlçe Kadın Kolları Yöneticileri, kritik bir kalp ameliyatı olan vatandaşı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Sosyal aktiviteleriyle d

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir'in Edremit İlçe Kadın Kolları Yöneticileri, kritik bir kalp ameliyatı olan vatandaşı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.
Sosyal aktiviteleriyle dikkat çeken yerel basının gündeminden düşmeyen CHP Edremit İlçe Kadın Kolları Yönetimi, geçtiğimiz günlerde geçirdiği kritik kalp ameliyatı ile haberlere konu olan Erol Çolak'ı hasta yatağında ziyaret etti. Emekli Erol Çolak, CHP'li kadınların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, CHP'li kadınlar Çolak ailesiyle de yakından ilgilenip örnek bir davranış sergiledi. Her şeyin siyaset olmadığına dikkat çeken CHP Kadın Kolları Başkanı Filiz Temiz, "Sosyal çalışmalara önem gösteren kadın kolları yönetimimiz, insanların ayaklarına kadar gidip, sıkıntılarıyla ilgilenmeye çalışmaktadır. Her şey siyaset değildir. Türk toplumunun geleneklerini de unutmamalı, insanları sıkıntılı günlerinde yalnız bırakmamalıyız" dedi.
(SŞ)

13.01.2013 12:57:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT