1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kale Meslek Yüksekokulu'nda Aşure Günü

Kale Meslek Yüksekokulu'nda Aşure Günü

Kale Meslek Yüksekokulunda Aşure Günü
A+A-

Pamukkale Üniversitesi Kale Meslek Yüksek Okulu Sosyal ve Kültürel Etkinlikler topluluğu tarafından Aşure dağıtımı yapıldı. Kale Meslek Yüksekokulu'nda gerçekleşen Aşure Günü'ne Kale Kaymakamı Sera

Pamukkale Üniversitesi Kale Meslek Yüksek Okulu Sosyal ve Kültürel Etkinlikler topluluğu tarafından Aşure dağıtımı yapıldı.
Kale Meslek Yüksekokulu'nda gerçekleşen Aşure Günü'ne Kale Kaymakamı Serap Özmen, Garnizon Komutanıı Üsteğmen Osman Özbo, Kale Belediye Başkanı İsmail Yarımca, Emniyet Amiri Serkan İçbaşarır, Kale Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Osman Nuri Ağdağ, daire amirleri, MYO öğrencileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kale Kaymakamı Serap Özmen ve Kale Belediye Başkanı İsmail Yarımca aşure dağıtan öğrencilerin yanına giderek bir süre sohbet etti.Meslek Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Osman Nuri Ağdağ, yapılan sosyal ve kültürel etkinliklerin bir yenisini daha eklediklerinden dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, "Okulumuz öğrencileri tarafından kurulan topluluğun ilk etkinliğini Muharrem ayına denk gelmesiyle Aşure dağıtımıyla başladı. Kale halkıyla okulumuz sürekli olarak etkinliklerde buluşuyoruz. Önümüzdeki günlerde etkinliklerimiz devam edecektir" dedi.
Konuşmaların ardından Kale MYO adına Belediye Başkanı İsmail Yarımca'ya teşekkür plaketi verildi.
(AO-EV-Y)

05.12.2012 16:14:21 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT