1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaldırım Düzenlemeleri Devam Ediyor

Kaldırım Düzenlemeleri Devam Ediyor

Kaldırım Düzenlemeleri Devam Ediyor
A+A-

Sakarya Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından "Muhtelif Ara Sokakların Kilitli Parke Yol ve Baskı Beton Yaya Yolu Uygulaması" çalışması devam ediyor. Yaklaşık 1 aydır süren uygulamad

Sakarya Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından "Muhtelif Ara Sokakların Kilitli Parke Yol ve Baskı Beton Yaya Yolu Uygulaması" çalışması devam ediyor.
Yaklaşık 1 aydır süren uygulamada Adapazarı ara sokaklardaki kaldırım düzenlemeleri Yeni Cami'ye kadar devam edecek. Yol uygulamasındaki olumsuzluklardan etkilenen esnaflardan Mehmet Ergün, "Yollar maden daraltılıyor, otoparka neden izin veriliyor. Arabalar kaldırımlardan mı gidecek, insanlarda yollardan geçecek herhalde. Tek ben değil birçok iş merkezinde çalışan arkadaşlarım kendi mekanlarının önüne arabalarını park edemiyorlar neden çünkü kaldırımlar sanki yol yapılmış gibi. Kaldırımları genişleterek yağmur suları bazı kaldırımlarda gider yapılmadığından dolayı arabalarımızı park etmekte zorlanıyoruz. Karşıdan karşıya geçen yayalarda sıkıntı yaşanıyor. Daha farklı bir projede yapılmasını diliyoruz" ifadelerini kullandı.
(RKO-UU)

05.12.2012 16:00:05 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT