1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kahta'da Özel Rehabilitasyon Merkezleri Ziyaret Edildi

Kahta'da Özel Rehabilitasyon Merkezleri Ziyaret Edildi

Kahtada Özel Rehabilitasyon Merkezleri Ziyaret Edildi
A+A-

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde yoğun programlara katılan Kahta Kaymakamı Metin Esen, Belediye Başkanı Yusuf Turanlı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadun Kılınç hafta sonun

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde yoğun programlara katılan Kahta Kaymakamı Metin Esen, Belediye Başkanı Yusuf Turanlı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadun Kılınç hafta sonunda özel eğitim okullarını ziyaret etti.
Kahta Belediye Başkanı Yusuf Turanlı, Özel Ortadoğu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret edip engellilere çeşitli hediyeler verirken, Kahta Kaymakamı Metin Esen ve Milli Eğitim Müdürü Sadun Kılınç da Özel Birleşim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Başkan Turanlı ziyaretinde okulda bulunan bütün öğrencilere kitap ve oyuncak hediye ederek kendileriyle bir süre sohbet etti. Kahta kaymakamı Metin Esen ve Milli Eğitim Müdürü Sadun Kılınç da ziyaret esnasında öğrencilerin eğitim gördükleri sınıfları gezerek incelemelerde bulundu.
(Şİ-AŞ-Y)

09.12.2012 13:10:59 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT